Untitled Document

DAVET

“YENİ DÜNYA DÜZENİNDE KADINLARIN YÜKSELEN GÜCÜ” temalı üçüncü Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirve’mizi 08-09 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul' da gerçekleştiriyoruz.

Zirvemizin amacı, kadın girişimciliğinin ve liderliğinin ekonomik gelişmişliğe ve kalkınmaya olan katkısını ön plana çıkarmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası politikaların gelişmesine, ilgili tüm aktörlerin işbirliği yapmasına ve aksiyon almasına ortam hazırlamaktır.

Bu yıl yaptığımız bir yenilik ile, zirvenin ilk günü farklı konularda lider konuşmacılar ile ana ve paralel oturumlarda beyin fırtınası yaparken, ikinci gününde dünyanın dört bir yanından girişimci ve iş insanı heyetlerini ağırlayarak B2B formatında iş geliştirme toplantıları da düzenleyeceğiz.

Hedefimiz dünya çapında 500’den fazla lider ve girişimciyi bir araya getirecek, bilgi ve deneyim paylaşımına ortam hazırlayacak bir fırsat yaratmak ve bu yolla kadın güçlenmesinin çıtasını daha yükseklere taşımak. Kadın liderliğinin ulaşabileceği sınırları keşfederken, farklı bölgelerden ve uzmanlıklardan liderler ve girişimciler arası küresel bir platform yaratmayı hedefliyoruz.
2. Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi’ni dünyanın farklı köşelerinden kanaat önderleri, iş dünyası temsilcileri, siyasetçiler, girişimciler, liderler, sivil toplum örgütleri, akademisyenler ve basın mensuplarından oluşan 450 katılımcı ile gerçekleştirdik.  3. Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi ile bu yıl daha fazla katılımcıya ulaşmaya, birlikte tartışmaya, sorgulamaya, öğrenmeye ve çözüm üretmeye hazırız.

Sizleri 8-9 Kasım 2012 tarihlerinde aramıza katılmaya davet ediyoruz!  

Dr. Gülden Türktan
KAGİDER, Başkan


Değerli Konuklar,

Kadın girişimciliğinin güçlenmesine katkıda bulunmak amacıyla çıktığımız yolda, KAGİDER ile omuz omuza, büyük bir inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda , “Yeni Dünya Düzeninde Kadınların Yükselen Gücü” temalı, 3. Uluslararası Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi’ne destek veriyoruz.

Türkiye ve dünyadan lider konuşmacıların katılımıyla, 8-9 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek küresel zirvede; ekonomik gelişmişliğin, ancak ve ancak kadının ekonomiye katılımıyla gerçekleştirilebileceğinin altını çizecek, neden ve nasıllarını tüm açıklığıyla tartışıp ortaya çıkarmaya çalışacağız.

Kadın girişimciliği ve liderliği ne oranda tetiklenir, desteklenir ve aktif üretime dönüşürse, ekonomik gelişme ve kalkınma çarkının da aynı oranda hızlanacağını ve güçleneceğini biliyoruz. Değişen dünya düzeninde sürdürülebilir gelişmeye, ancak kadınlardan alacağımız güçle ulaşabileceğimize inanıyoruz. Zirvede, bizimle aynı inancı taşıyan, bu inancın dayanağını yakından görmek isteyenlerle buluşmak istiyoruz.

Sizi; farklılıklarla zenginleştirecek, , düşündürecek, , farkındalığı en üst düzeye çıkaracak ve değişim yaratacak zirveye davet ediyoruz.

Saygılarımla, 

Ergun Özen
Genel Müdür
Garanti Bankası

 
LookUs
& OnlineMakale